Вітаємо з Всеукраїнським днем дошкілля!

Дата: 27.09.2021 16:40

Шановні працівники закладів дошкільної освіти громади, щиро вітаємо вас зі святом та бажаємо нових звершень у професії!

Професія вихователя вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Дошкільний вік - особливо період у житті дитини, адже саме в цьому віці формується особистість і закладаються основи її поведінки. Від вашої мудрості та майстерності залежить щасливе дитинство й гармонійний розвиток наших дітей! Зичимо Вам міцного здоров'я, щастя, натхнення, невичерпної наснаги та витримки, добробуту у родині, гармонії на душі! Хай Ваша робота завжди дарує Вам моральне та матеріальне задоволення! Цінуємо, поважаємо та захоплюємося вами!

Зі святом!