Привітання з Днем народження Єгорової-Луценко Т.П., голови Харківської обласної ради

Дата: 28.09.2021 06:46

Пісочинська селищна рада вітає з Днем народження Тетяну Петрівну Єгорову-Луценко, голову Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування!

Шановна Тетяно Петрівно, у цей святковий день прийміть наші побажання здоров`я, невичерпного оптимізму, витримки та наснаги у всіх Ваших справах! Хай злагоджена праця Вашої команди сприятиме розвитку та процвітанню Харківщини! Бажаємо нових перемог і досягнень, родинного благополуччя, успіху у всіх починаннях та натхнення на нові плани. Нехай всі Ваші сподівання втілюються у життя!