Привітання з професійним святом - Днем працівників освіти колективів Березівської ЗОШ і Пісочинського ліцею "Мобіль"

Дата: 30.09.2021 17:27

30 вересня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав з прийдешнім професійним святом працівників Березівської ЗОШ і Пісочинського ліцею «Мобіль».

Шановні освітяни! Від щирого сердця бажаємо вам міцного здоров`я, невичерпної енергії та наснаги, творчого натхнення і нових досягнень у професії! Дякуємо вам за професіоналізм і самовідданість, невтомну працю та щиру турботу про Ваших учнів!

Нехай вірним Вашим супутником буде удача, в сімейному колі панують любов, злагода та добробут, а оптимізм та витримка допомагають у всіх справах! Бажаю вам здійснення всіх мрій і сподівань!

Зі святом!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису