Відбулась звітно-виборна конференція Пісочинської селищної організації профспілки працівників освіти і науки України

Дата: 06.10.2021 17:47

6 жовтня в приміщенні Пісочинського ліцею відбулась звітно-виборна конференція Пісочинської селищної організації профспілки працівників освіти і науки України за участі голови Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Дулуб Лідії Миколаївни, голови Харківської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Кунченко Ніни Василівни, Пісочинського селищної голови Чернобая Олега Олександровича, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Бєлової Юлії Сергіївни, голів профспілок закладів освіти громади. В ході конференції до постійних комісій за напрямками роботи було обрано делегатів від кожного закладу освіти.

Вітаємо Малінкіну Віру Миколаївну з обранням на посаду голови Пісочинської селищної організації профспілки працівників освіти і науки України! Бажаємо втілення всіх планів, плідної праці та нових успіхів у професії!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису