Участь дітей-вихованців ДБСТ Пісочинської громади у фестивалі «Те, про що мовчать….»

Дата: 07.10.2021 10:22

06 жовтня команда дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу Пісочинської громади взяла участь у фестивалі «Те, про що мовчать….», присвяченому профілактиці домашнього насилля в межах проєкту «Подорож заради прав та гендерної рівності». Вихованці відвідали квест-станції, де виконували різні завдання: танцювали, знімали відео-кліп, відповідали на запитання. За участь у фестивалі діти були нагороджені дипломом та пам’ятними подарунками.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису