Працюємо для людей! Новини благоустрою громади

Дата: 11.10.2021 12:23

Враховуючи звернення мешканців, ретельно та відповідально – саме так виконують свої обов’язки робітники відділу благоустрою Пісочинської селищної ради.

Щоденно працівники відділу проводять очищення від сміття територій мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та Надія. Згідно графіка прибирання здійснюються на вулицях: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, разворотне коло транспорту у с. Надточії. Додатково очищені від бросового сміття вулиці: Маяковського. Лікарняна, Пирогова, Нагірна, Ломоносова, Шкільна,Харківська, Річна, Зелена, Комарова, Спортивна.

За останній період робітниками відділу проведений покіс трав’яного устілу на території м-ну «Мобіль» та зони відпочинку – в сосновому борі; Гуки; біля Пісочинського палацу культури та мистецтв; по вул. Маяковського, Лікарняній, Пирогова, Нагірній, Некрасова, Транспортній, Козацькій, Рижовській, Спортивній, Рай-Оленівській; по пров. Нагірному.

Робітниками відділу планомірно виконується санітарна обрізка дерев. За останній період здійснено збирання та дроблення гілок дерев по вул. Автомобільній, Квартальній, №№ 4 та 6, Зеленій, Молодіжній; у селищі Рай-Оленівка; по в-ду Набережному, 13 та провулку Квартальному, 17; біля Пісочинського ЗДО (ясла-садок) №3 «Теремок» та КЗ «ФОК «Мобіль»; по вулиці 1-го Травня біля Пісочинського ліцею «Джерело».

Робітники відділу беруть участь у збиранні та вивезенні негабаритного сміття з території селища Пісочин.

Виконана підбортовка дороги по вул. Полтавське шосе, Рижовський парк, Санаторна.

Робітниками відділу систематично проводиться боротьба з об`явами, що розміщені у несанкціонованих місцях, а також ліквідація написів щодо продажу наркотичних засобів.

Шановні мешканці, нагадуємо Вам, що у громаді працює програма пільгового вивезення ТПВ.

Нагадуємо володарям собак про необхідність слідкувати за своїми улюбленцями, адже аміак згубно впливає на стан хвойних дерев!

Поважайте працю інших! Добробут громади – наша спільна справа!

#Ми_любимо_громаду #Поважай_працю_інших

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису