Урочистий захід до Дня захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2021 16:39

14 жовтня в Пісочинській громаді відбувся урочистий захід до Дня захисників і захисниць України за участі представників громадських і ветеранських організацій, працівників селищної ради, мешканців громади.

Зі словами привітань до присутніх звернувся Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай. Він зазначив, що у громаді приділяється велика увага підтримці ветеранів і їхніх родин.

Подяками від Пісочинської селищної ради за активну громадянську позицію, патріотичне виховання молоді та особистий внесок у розвиток громади відзначені: голова Пісочинської первинної організації ветеранів України Черноморець Віталій Олександрович і член Пiсочинського пiдроздiлу Громадської Організації "Спiлка ветеранiв АТО" Качкалда Олег Анатолійович.

Пам’ять загиблих захисників хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятних знаків.