До уваги мешканців громади. Рішення виконавчого комітету Пісочинської селищної ради № 20/16-21 від 12.10.2021 «Про встановлення тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Пісочинської селищної ради».

Дата: 13.10.2021 11:29

Відповідно до розділу VI «Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», затвердженого Наказом № 239  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12 вересня 2018 року, Пісочинська селищна рада оприлюднює рішення виконавчого комітету Пісочинської селищної ради     № 20/16-21 від 12.10.2021 «Про встановлення тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Пісочинської селищної ради».

Фото без описуФото без опису