Проєкт зі зведення стадіону в Пісочині планується подати до Програми Президента «Велике будівництво»

Дата: 22.10.2021 13:41

21 жовтня під час брифінгу Пісочинський селищний голова Олег Чернобай повідомив, що проєкт зі зведення стадіону в Пісочині планується подати до Програми Президента «Велике будівництво».

«Стадіон буде зведено з нуля. Встановимо нові роздягальні, медичний кабінет, кабінет для допінг-контролю, кабінет для преси. Дуже сподіваюся, що наш проєкт підтримають і внесуть до Програми Президента "Велике будівництво"», - розповів Олег Чернобай.

Сам стадіон, розмір якого становитиме 105х64 метри і який буде розрахований на понад 500 місць, побудують на базі Пісочинського ліцею, в якому навчається понад 1300 учнів. Наразі закінчують проєктно-кошторисну документацію з будівництва.

«Передбачено не тільки великий стадіон, там ще будуть бігові доріжки, а також мультифункціональні спортивні майданчики, де буде і баскетбол, і теніс, і волейбол. Крім того, там вже є мініфутбольні поля зі штучним покриттям. Я впевнений, що це буде якісно збудований стадіон за всіма нормами і регламентом УЄФА. Тоді до нас зможуть завітати не тільки місцеві команди, ми будемо проводити тут і молодіжний чемпіонат України», - зазначив Пісочинський селищний голова.

/За матеріалами офіційного сайту Харківської ОДА/