Велике будівництво. Реконструкція КЗ «ФОК «Мобіль»

Дата: 22.10.2021 12:02

Роботи на об`єкті розпочались у вересні 2021 року. Прибудова басейну є частиною реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу, що проходить у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Як повідомив під час брифінгу Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, загальна вартість цього об’єкта становить 69 млн грн.

«Хочу подякувати за підтримку обласній державній адміністрації. На басейн виділено кошти з державного та місцевих бюджетів для того, щоб безперебійно, швидко і якісно готувався такий важливий інфраструктурний об’єкт. У наступному році ми вже плануємо відкрити басейн», - зазначив Олег Чернобай.

«У басейні буде дві зони: доросла розміром 25х13 метрів і дитяча – 10х6 метрів. На другому поверсі буде велика хореографічна зала. Тобто ми спеціально так запроєктували, щоб був другий поверх. Це набагато функціональніше, адже у такий спосіб ми зможемо використовувати ще одне приміщення. Нині у громаді не вистачає залів для хореографії і для гімнастики, тому ми вирішили, що це має бути не тільки басейн», - розповів Пісочинський селищний голова.

За його словами, цей об’єкт розташований у густонаселеному мікрорайоні. Тож відтепер і діти, і дорослі зможуть займатися спортом для власного здоров’я.

«Здорова нація – це дуже важливо. Необхідно прищепити молоді і дітям любов до спорту. Адже здоров’я дітей – це наше майбутнє», - додав Олег Чернобай.

/За матеріалами офіційного сайту Харківської ОДА/