Дата: 15.10.2021 15:32

Відповідно до розділу VI «Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», затвердженого Наказом № 239  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12 вересня 2018 року, Пісочинська селищна рада оприлюднює рішення виконавчого комітету Пісочинської селищної ради № 20/18-21 від 12.10.2021 «Про встановлення КП «Пісочинкомунсервіс» тарифів на послуги централізованого водопостачання з артезіанських свердловин та централізованого водовідведення в населених пунктах Пісочинської селищної ради»:

Фото без описуФото без опису