Відбулось засідання КТЕБ Пісочинської селищної ради

Дата: 23.10.2021 16:22

23 жовтня в приміщенні Пісочинської селищної ради відбулось засідання КТЕБ із запрошеними керівниками закладів загальної середньої освіти громади та генеральним директором КНП Пісочинської селищної ради "ЦПМД №2 Харківського району" Канцедал Любові Володимирівни. Розглянуто першочергові питання: стан захворюваності населення, відсоток вакцинації населення та подальша робота закладів освіти з 25.10.2021 року.

За інформацією КНП "ЦПМД №2" станом на 23 жовтня на лікуванні від COVID-19 знаходяться 195 мешканців громади. 10 мешканців перебувають на підтримуючій кисневій терапії (кисневі концентратори). З 18.10.2021 року було відібрано понад 700 експрес тестів, з яких майже 200 позитивних.

Беручи до уваги статистику захворюваності в громаді , рекомендації засідання РНБО та Департаменту науки і освіти ХОДА, прийнято рішення впровадити додаткові канікули для учнів 1-х класів та дистанційне навчання для учнів 2-11 класів закладів освіти Пісочинської селищної ради з 25.10.2021 по 01.11.2021.

https://t.me/c/1671166955/56 Telegram канал Пісочинського селищного голови Олега Чернобая