Новини спортивного життя громади. Матч фінального турніру за визначення абсолютного чемпіону Харківського району

Дата: 24.10.2021 21:50

Сьогодні в нашій громаді відбувся важливий футбольний матч. В рамках фінального турніру за визначення абсолютного чемпіону Харківського району цього року в селищі Березівка на місцевому стадіоні зустрілись переможці 2021 року в конференціях "Південь" та "Північ".

Наш володар золотих медалей - ФК "Березівка" зустрівся в принциповому двобію з золотим медалістом з "Півночі"- командою "Маяк" Глибоке. Напруженість відчувалась з перших хвилин зустрічі.

Перший тайм залишився за гостями з рахунком 0-1. А далі запрацював потужний характер наших чемпіонів: підопічні Руслана Щербака та Валерія Міщаненка не тільки відігрались у другому таймі, а й вирвали таку потрібну нам всім перемогу - 2:1. В складі березівців відзначились голами Дмитро БАРСУКОВ та Олександр СОБКО.

Інший представник нашої громади - Коротичанський "Промінь" на виїзді здолав команду "Патріот" з Руських Тишків 3:1. В складі коротичан відзначились Юрій ПЕТРЕНКО, Ілля ВАНОВСЬКИЙ та Матвій ХАРЧЕНКО.

Таким чином обидві команди нашої громади очолили турніру таблицю суперфіналу!Так тримати хлопці!