Творча презентація України в Республіці Польща

Дата: 26.10.2021 13:55

Молодь з Пісочина  в рамках  польсько-молодіжного обміну стала учасником творчої презентації України в Республіці Польща (м. Поронін, Татранський повіт).

Під час освітнього проєкту хлопці та дівчата разом з іншими учасниками програми розробили виставу у якій самі виступили режисерами, сценаристами, хореографами. У виставі розіграно україно-польське весілля з елементами українських та польських традицій: страв, пісень та танців, веселощів, вбрання та музики.

Польська молодь надзвичайно зацікавилась традиціями нашої країни, куштувала національні страви, які приготували  дівчата з ліцею «Мобіль», разом співали «Червону руту», плели українські вінки та грали в «Струмок». В свою чергу польська молодь навчила танцювати полонез, співати національні пісні та влаштовувала вікторини.

Всі учасники обміну обмінялися сувенірами, приємними спогадами та контактами. А також домовилися обов’язково зустрітися на українській землі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису