Вшанування пам`яті захисників України. Захід до 77-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 13:41

28 жовтня, у день 77-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, в нашій громаді вшанували пам`ять загиблих хвилиною мовчання.

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом із депутатом Харківської обласної ради Любов`ю Канцедал, депутатом Харківської районної ради Оксаною Сасіною, депутатами та членами виконавчого комітету селищної ради, старостами округів Ігорєм Штодою та Наталією Пегарь, представниками громадських об`єднань і місцевими мешканцями поклали квіти до Братських могил у селищах Пісочин, Коротич і Березівка.

Ми пам’ятаємо тих, чия відвага та самопожертва сприяли звільненню України. В серці кожного з нас живе пам'ять про героїв. Низький уклін ветеранам! Світла пам`ять загиблим!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису