Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав з професійним святом працівників культури громади

Дата: 10.11.2021 10:38

9 листопада Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом із першим заступником голови Харківської районної державної адміністрації Володимиром Усовим привітав з професійним святом працівників культури громади.

Талановиті, самобутні, креативні та натхненні - вони сповнюють наше життя яскравими фарбами мистецтва, дарують нові незабутні враження,  зберігають національну українську культуру та збагачують її новими шедеврами.

Працівники бібліотек, керівники творчих колективів, режисери та актори, педагоги й викладачі Пісочинської громади!  Бажаємо вам нових творчих звершень  і перемог! Хай здоров`я завжди буде міцним, а родинне тепло сповнює серце радістю! Удачі та натхнення у всіх ваших починаннях! Хай мрії завжди збуваються!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису