Привітання з Днем народження Кухтіна С.П., старшого поліцейського офіцера громади

Дата: 11.11.2021 06:49

Вітаємо з Днем народження Кухтіна Сергія Павловича, поліцейського офіцера громади!

Шановний Сергію Павловичу, в цей прекрасний святковий день прийміть наші щирі побажання міцного здоров`я та бадьорого настрою, родинного благополуччя, вірних людей у оточенні, успішного втілення всіх планів і здійснення сподівань! Дякуємо Вам за професіоналізм і відповідальність, небайдужість та щиру турботу про добробут нашої громади! Нехай доля завжди буде прихильною до Вашої родини, ангел-охоронець оберігає від негараздів, плідна праця колективу сприятиме безпеці мешканців громади! Зичимо любові та злагоди у сімейному колі, достатку та стабільності! Хай всі мрії збуваються!