В медичному закладі Пісочинської громади реалізували проєкт конкурсу «Ефективна медицина в громаді»

Дата: 11.11.2021 10:07

Завдяки обласному конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» у 2021 році у КНП «Центр первинної медичної допомоги №2» реалізовано проєкт "Впровадження сучасних технологiй в дiагностицi хвороб системи кровообiгу". Виконання проєкту перевірила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко разом із Пісочинським селищним головою Олегом Чернобаєм та першим заступником голови Харківської РДА Володимиром Усовим.

Завдяки реалiзацiї мiнiпроекту покращено матерiально - технiчну базу медичного закладу громади, що дозволить забезпечити проведення дослiджень серцево-судинної cистеми мешканцiв в повному обсязi.

В рамках реалiзацiї проекту придбано: дiагностичний автоматизований комплекс «Кардio +», енцефалограф та ехоенцефалограф що забезпечують наступні напрямки діагностики: електрокардіографія, велоергометрія енцефолографія, ехоенцефалографія, спірографія, реографія, фонокардіографія з можливістю зняття сфігмо-флебо-, апекс- кардіографічних сигналів. Кабінет для комфортної роботи лікаря з пацієнтом облаштовано новими меблями.

Такі дослідження дозволять дослідити більше показників роботи серцево-судинної системи, своєчасно зреагувати на кардіологічні ризики та направити хворого на вторинний/третинний рівень допомоги.

Актуальнiсть проекту зумовлена кардioлогiчними ускладненнями у пацiентiв з серцево - cудинною патологiєю, що перенесли COVID-19 ,якi потребують спостереження лiкаря та дообстеження.

Фото без описуФото без опису
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису