Привітання з Днем народження Журавльова В.О., Почесного громадянина селища Пісочин

Дата: 16.11.2021 06:44

Вітаємо з Днем народження Журавльова Валерія Олексійовича, Почесного громадянина селища Пісочин, Почесного громадянина Харківського району, голову ДП "Клінічний санаторій "Роща"!

Вельмишановний Валерію Олексійовичу, від щирого серця зичимо Вам міцного здоров’я та щасливого довголіття, миру, злагоди та добробуту в родині, нових професійних успіхів і досягнень! Нехай збуваються всі Ваші сподівання, любов найближчих надихає на нові професійні звершення, плідна праця колективу сповнює серце гордістю! Невичерпної наснаги у всіх Ваших починаннях, щастя та благополуччя!