Пісочинська громада вшанувала пам’ять жертв голодоморів

Дата: 27.11.2021 13:44

27 листопада мешканці селища Пісочин, представники громадських об'єднань, працівники селищної ради, закладів і установ громади, депутатський корпус селищної ради вшанували пам’ять жертв голодоморів.

Настоятель Свято-Василівського храму протоієрей Леонід Мушинський відслужив панахиду за безневинними жертвами Голодомору.

Від Пісочинського селищного голови Олега Олександровича Чернобая до присутніх звернулися: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Володимирович Подшиваленко, радник селищного голови з питань культури Олександр Іванович Кашурін. Було покладено квіти до Пам‘ятного Хреста.

Голодомор - це трагічна сторінка в історії нашої країни, незагойна його рана, яка болем пронизує пам’ять поколінь. Пам`ятаємо про минуле задля майбутнього!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису