Привітання з Днем народження Ковтуна О.В., начальника відділу благоустрою Пісочинської селищної ради

Дата: 03.12.2021 06:10

Вітаємо з Днем народження Ковтуна Олега Володимировича, начальника відділу благоустрою Пісочинської селищної ради!

Шановний Олеже Володимировичу, прийміть наші щирі привітання та побажання щедрої долі й незрадливої удачі, любові в серці, вірних людей у оточенні, міцного здоров`я, невичерпного оптимізму і наснаги у всіх Ваших справах!  Хай кожен Ваш день буде радісним і успішним, у родині панують злагода та добробут, всі життєві вершини підкорюються, а натхнення дарує нові ідеї і плани. Бажаємо Вам завжди відчувати гордість за досягнення Вашого колективу, радіти сімейному благополуччю, відкривати нові для себе країни та захоплюватися несподіваними враженнями! Хай всі Ваші мрії та сподівання збуваються!