Привітання з Днем народження Стадніка А.С., провідного спеціаліста служби у справах дітей та сім'ї Пісочинської селищної ради

Дата: 08.12.2021 06:50

Вітаємо з Днем народження Стадніка Андрія Сергійовича, провідного спеціаліста служби у справах дітей та сім'ї Пісочинської селищної ради!

Шановний Андрію Сергійовичу, у цей святковий день бажаємо Вам завжди відчувати гордість за нові успіхи у професії, втілювати свої ідеї у життя, насолоджуватися новими враженнями та відкривати для себе нові горизонти! Нехай Ваше здоров’я завжди буде міцним, настрій – бадьорим, енергія та оптимізм – невичерпними! Бажаємо Вам родинного тепла, затишку, злагоди та благополуччя, підтримки колег і любові близьких! Щастя, наснаги, натхнення на підкорення всіх життєвих вершин та вірних людей у оточенні!