Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав з Днем місцевого самоврядування працівників селищної ради та ветеранів самоврядування громади

Дата: 08.12.2021 11:28

07 грудня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав з Днем місцевого самоврядування ветеранів самоврядування громади, представників депутатського корпусу, виконавчого комітету та працівників Пісочинської селищної ради.

Він висловив їм слова подяки за невтомну працю та професіоналізм, а також зазначив, що саме завдяки злагодженій праці колективу та взаємодії з населенням наша громада стало розвивається, втілює плани й проєкти у життя!

«Впевнений, що разом ми подолаємо всі перепони! Завдяки нашим спільним зусиллям громада стане ще більш розвиненою та квітучою!» - поділився Олег Олександрович.

За відповідальне ставлення до робочих обов`язків працівники селищної ради були відзначені Подяками від Пісочинського селищного голови.

АЛЬБОМ

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису