Привітання з Днем народження Скворцової В.А., Почесного громадянина Коротича, секретаря ветеранської організації селища Коротич

Дата: 09.12.2021 06:26

Вітаємо з Днем народження Скворцову Валентину Андріївну, Почесного громадянина Коротича, секретаря ветеранської організації селища Коротич!

Шановна Валентино Андріївно! Щиро бажаємо вам міцного здоров`я та невичерпної енергії у всіх Ваших добрих справах! Нехай Ваше життя буде сповнене радісних емоцій і спілкування з люблячими Вас людьми, всі починання будуть успішними, в серце завжди живе надія! Дякуємо Вам за турботу про ветеранів громади, за людяність, щирість та безмежну любов до рідного краю!