Увага! Погіршення погодних умов!

Дата: 18.12.2021 14:03

Внаслідок переміщення циклону зі Скандинавії 19-20 грудня в Харківській області очікується погіршення погодних умов: сніг, мокрий сніг, хуртовини, на дорогах ожеледиця. За інформацією Харківського регіонального центру з гідрометеорології утвориться сніговий покрив висотою до 8 см. 20 грудня вітер північно-західний 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с.

21 грудня протягом доби температура повітря очікується від 7 до 12 градусів морозу. 22 грудня спостерігатиметься подальше зниження температурі повітря: вночі до 15 -20 градусів морозу, днем від 10 до 15 градусів морозу.

Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць. Комунальні служби Пісочинської селищної ради приведені в режим готовності для ліквідації снігових заметів і ожеледиці.

Шановні мешканці! Пропонуємо Вам у період снігопадів по можливості утриматися від поїздок на особистому автотранспорті та бути вкрай обережними на дорогах!