Відкрито нову амбулаторію в мікрорайоні "Мобіль"

Дата: 22.12.2021 20:42

У Пісочинській громаді втілено ще один соціально важливий проєкт - відкрито нову амбулаторію в мікрорайоні «Мобіль»

Нове приміщення амбулаторії  разом з Пісочинським селищним головою Олегом Чернобаєм оглянули керівник Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Раїна,  народний депутат України Євген Пивоваров.

Заклад обслуговуватиме населення мікрорайону «Мобіль»,  де мешкає близько 15 тис. осіб. Із сімейними лікарями, які працюватимуть у новій філії амбулаторії,  укладено майже 10 тис. декларацій.

Головний лікар КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2 Харківського району» Любов Канцедал зазначила, що на першому поверсі прийматимуть пацієнтів лікарі-педіатри, на другому – розташовані кабінети терапевтів і сімейних лікарів.

Триповерхова  будівля філії амбулаторії має площу 500 кв. м. Було придбано нові меблі, нові електрокардіографи, глюкометри  в кожний кабінет. В частині цокольного поверху амбулаторії розмістили денний стаціонар і санвузол для людей з особливими потребами,  в амбулаторії є ліфт. Будівля повністю відповідає вимогам інклюзивності. В іншій частині цокольного поверху функціонуватиме  Центр екстреної медичної допомоги.

Ремонт приміщень амбулаторії коштував понад 8 млн грн, з них 2 млн грн – за рахунок обласного бюджету, решта – фінансування з бюджету Пісочинської громади.

Народний депутат Євген Пивоваров передав колективу кисневі концентратори, які допоможуть у лікуванні хворих із COVID-19.

«Сьогодні медики, як ніхто, потребують нашої уваги та підтримки! - зазначив Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. Я вдячний керівнику Харківської ОДА Олександру Скакуну, голові обласної ради Тетяні Єгоровій-Луценко, народному депутату Євгену Пивоварову за допомогу в реалізації проєкту!»

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису