Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая

Дата: 31.12.2021 06:34

Шановні мешканці  та гості, всі, хто живе та працює в нашій Пісочинській громаді! Прийміть щирі вітання з нагоди Нового 2022 року!

З дитинства новорічні свята займають особливе місце у наших серцях: новорічна ялинка, яку прикрашає вся сім’я, мамина смачна святкова вечеря та подарунки під ялинкою, які так чекали весь рік. Це час  здійснення мрій, бажань, сподівань на найкраще майбутнє, час, коли тисячі щасливих родин об’єднуються за одним святковим столом.

Підводячи підсумки року ми можемо з упевненістю відзначити, що Пісочинська громада зустрічає Новий 2022 рік з вагомими здобутками, які ми досягли завдяки спільній плідній праці. Разом продовжуємо будувати соціально значущі об’єкти. Незабаром розпочнуть свою роботу новий корпус ЗДО «Теремок», сучасний басейн які будуються в рамках програми Президента «Велике будівництво» та спортивна зала Коротичанського ліцею. Ми маємо амбітні плани на наступний рік спрямовані на подальший розвиток громади.

Зустрічаючи Новий рік, ми мріємо про здійснення найзаповітніших мрій, про щасливе і успішне життя в прийдешньому році. Тож бажаю всім міцного здоров’я, здійснення бажань, які зроблять кожного з нас, кожну родину щасливими, нашу громаду – дружною та успішною,  нашу країну – мирною та єдиною.

З Новим роком і Різдвом Христовим!