Привітання з Днем народження Хоменко О. П., секретаря Пісочинської селищної ради

Дата: 03.01.2022 06:23

Вітаємо з Днем народження Хоменко Ольгу Пантелеймонівну, секретаря Пісочинської селищної ради, депутата Пісочинської селищної ради, Почесного громадянина Пісочина!

Вельмишановна Ольго Пантелеймонівно! Прийміть наші побажання міцного здоров’я й невичерпної життєвої наснаги, благополуччя та нових успіхів у професії на благо нашої громади!

Ваш професіоналізм, працелюбність, компетентність і відповідальність – взірець для загального наслідування!

Нехай любов, взаєморозуміння  та добробут панують у Вашій дружній родині, кожен день дарує приємності й радісні  емоції,  плідна праця та нові досягненя колективу сповнює серце гордістю та задоволенням! Щастя, удачі, щедрої долі та вірного ангела-охоронця!