Привітання з новорічними святами від депутата Харківської обласної ради, генерального директора КНП Пісочинської селищної ради "ЦПМД №2 Харківського району" Любові Канцедал

Дата: 31.12.2021 10:00

Шановна Пісочинська громадо! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай 2021 рік забере з собою всі прикрощі та невдачі. Залишить для себе лише приємні спогади про щасливі, незабутні миті!

У новому році бажаю вам міцного здоров`я, нових сил, удачі, тепла та затишку в сімейному колі!

Кожна родина має завітні сподівання і надію на позитивні зміни у житті. Бажаю вам здійснення всіх ваших сподівань! Нехай все добре, що було у вас, примножиться та увійде у рік наступаючий. Хай у ваших оселях завжди панують злагода, добробут, достаток!

Щиро бажаю, щоб 2022 рік став для всіх нас періодом успіхів і звершень! Нехай свята ми зустрінемо у радісній атмосфері!

Щасливого Нового року та веселого Різдва!

З повагою,

ЛЮБОВ КАНЦЕДАЛ