Інформує відділ благоустрою

Дата: 09.01.2022 21:20

Шановні мешканці громади!

З 15:00 години 9 січня комунальні служби Пісочинської селищної ради працюють над ліквідацією наслідків негоди!

На цей час основні транспортні маршрути, тротуари до автобусних зупинок посипано піщано-сольовою сумішшю, що надасть можливість мешканцям вранці безпечно дістатися до роботи, садочків, шкіл, лікарні.

На цей час посипано:

мікрорайон «Надія», від розворотного кола автобусу до вул. Молодіжна, 4, вул. Лісова, вул Паркова, вул Рижовський парк, вул Покровська, вул Спортивна, вул Транспортна, вул Некрасова, пров Транспориний, вул Рижовська, вул Гоголя,пров Гоголя, вул Харківська, вул Новоселівська, вул Заводська, Гуки (вул Зелена, вул Весела, пров Кар’єрний. Тривають роботи у мікрорайоні «Мобіль» та в старостинських округах.

Техніка комунальних підприємств буде працювати до ранку, з 7:00 10.01.2022 року розпочнеться посипка нагірної частини селища силами працівників відділу благоустрою Пісочинської селищної ради!

Приносимо вибачення за тимчасові незручності! Будьте обережні на дорогах!