Привітання з Днем народження Олійник Олександру Володимирівну, соціального робітника відділення по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради

Дата: 16.01.2022 06:27

Вітаємо з Днем народження Олійник Олександру Володимирівну, соціального робітника відділення по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Олександро Володимирівно! Щиро бажаємо Вам доброго здоров`я, сімейного благополуччя, успішної реалізації всіх планів! Дякуємо за Вашу нелегку працю, відповідальне ставлення до професійних обов`язків, небайдужість і турботу про своїх підопічних! Нехай доля буде завжди прихильною до Вас! Зичимо злагоди та добробуту в сімейному колі, наснаги на нові досягнення, радості та приємних подій щодня!