Привітання з Днем народження Дубровської І.І., інспектора з соціальної роботи служби у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради

Дата: 17.01.2022 07:00

Вітаємо з Днем народження Дубровську Ірину Ігорівну, інспектора з соціальної роботи служби у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради!

Шановна Ірино Ігорівно, у цей прекрасний святковий день прийміть наші щирі привітання та побажання всеохоплюючого щастя, доброго здоров`я, невичерпної енергії! Зичимо Вам здійснення всіх заповітних мрій і сподівань! Нехай доля буде завжди прихильною до Вас і Ваших близьких, всі плани втілюються в життя, кожен день дарує приємні події та радісні емоції! Бажаємо любові та злагоди у Вашій прекрасній родині, вірного ангела-охоронця, благополуччя, достатку, нових професійних успіхів на благо нашої громади!