Привітання з Днем народження Шило Л.М., соціального робітника Пісочинської селищної ради

Дата: 17.01.2022 07:10

Вітаємо з Днем народження Шило Людмилу Миколаївну, соціального робітника відділення по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Людмило Миколаївно! Щиро бажаємо Вам міцного здоров`я, родинного благополуччя, наснаги та натхнення на підкорення всіх життєвих вершин! Дякуємо за Вашу небайдужість і відповідальне ставлення до своїх підопічних!

Нехай у Вашій сім`ї пануватимуть любов і взаєморозуміння, кожен день буде сповнений радості, всі плани успішно втілюються у життя! Щедрої долі та вірного ангела-охоронця!