Привітання з Днем народження Вільхівської О.В., депутата Пісочинської селищної ради

Дата: 22.01.2022 06:25

Вітаємо з Днем народження Вільхівську Ольгу Володимирівну, депутата Пісочинської селищної ради, діловода загально-організаційного відділу Пісочинської селищної ради!

Шановна Ольго Володимирівно, прийміть наші щирі привітання та побажання доброго здоров`я, щастя та родинного благополуччя! Нехай у Вашому житті завжди панують любов і удача, всі задуми втілюються у життя, рідні завжди дарують свою увагу та підтримку! Зичимо Вам натхнення та наснаги на нові звершення, злагоди та добробуту в сімейному колі, приємних радісних подій, нових яскравих вражень щодня! Нехай Ваша компетентність і відповідальність, щира любов до рідного краю та турбота про односельців, вражаюча працелюбність і цілеспрямованість сприятимуть розвитку та процвітанню нашої громади! Бажаємо Вашій родині щедрої долі та вірного ангела – охоронця! Хай всі заповітні мрії і сподівання завжди збуваються!