У ПІСОЧИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЄ

Дата: 19.01.2022 21:54

Щорічно, 19 січня, православними віруючими відзначається велике свято – Водохреща. Вода у цей день  вважається священною, здатною очищати душі і тіла, зціляти від будь-яких хвороб.

З нагоди світлого свята Богоявлення Господнього в храмах Пісочинської громади відбулися Божественні літургії, були проведені обряди освячення води.

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай взяв участь у святкових заходах до Водохреща. Він привітав присутніх зі святом та побажав міцного здоров`я, добробуту,  любові та взаєморозуміння у родинах.

Заходи відбувалися із залученням працівників охорони здоров’я, надзвичайних ситуацій, поліцейських офіцерів громади, працівників селищної ради, комунальних підприємств.Всі бажаючі мали змогу пригоститися гарячими  ароматними напоями та смаколиками.

Зі святом Водохреща, громадо! Миру та благополуччя, Божої благодаті та здійснення всіх мрій!