Привітання з Днем народження Олійник С.П., соціального робітника відділення по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради

Дата: 28.01.2022 06:55

Вітаємо з Днем народження Олійник Світлану Петрівну, соціального робітника відділення з надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Світлано Петрівно, щиро бажаємо Вам доброго здоров`я, родинного благополуччя та успіху у всіх Ваших починаннях!

Дякуємо за нелегку працю та небайдужість, відповідальне ставлення до робочих обов`язків і турботу про добробут підопічних!

Нехай у сімейному колі завжди буде тепло та затишно, всі плани реалізуються, рідні завжди дарують свою увагу, любов і підтримку! Щастя, достатку, наснаги та невичерпного оптимізму!