#Велике_будівництво. Новий корпус Пісочинського ЗДО (ясла-садок) №3 «Теремок»

Дата: 27.01.2022 21:58

У межах Програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України, у селищі Пісочин зводять новий корпус закладу дошкільної освіти «Теремок».

Наразі на об’єкті проводять роботи з тинькування стін другого поверху та виконують на першому і другому поверсі стяжку підлоги, на фінальному етапі - роботи з розведення електрики.

Невдовзі будівельники переходитимуть до монтажу радіаторів, а після цього займатимуться декоративним оформленням стін.

Нині в садочку функціонує 16 груп, а після закінчення будівництва їх стане 21. До дитсадка зможе прийти додатково ще 120 дітей!

У будівлі освітнього закладу з’являться спортивна і музична зали, кімнати логопеда та психолога.

До 1 вересня 2022 року також мають утеплити фасад уже наявної будівлі, де відремонтують спортивну та актову зали, замінять покрівлю й вікна.

Впевнені, що багато родин з нетерпінням очікують на відкриття нового корпусу!

/За матеріалами офіційного сайту Харківської ОДА/

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ХАРКІВСЬКОЇ ОДА

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису