Увага! Небезпека!

Дата: 31.01.2022 14:22

Шановні мешканці!

Звертаємо Вашу увагу на те, що синоптики прогнозують підвищення температури повітря, що призведе до танення снігу та утворення бурульок і снігових наростів.

Задля уникнення нещасних випадків необхідно бути уважними та обачними: не заходити за межі встановлених огорож, а у разі відсутності - триматися на відстані від трьох до п’яти метрів від будівлі, якщо є така можливість, та обирати безпечний маршрут.

Власникам автотранспорту рекомендуємо не ставити свої автомобілі поблизу будівель, з яких може падати лід та сніг, щоб уникнути пошкодження вашого майна.

Також закликаємо Вас не виходити на тонку кригу, адже це може привести до трагічних наслідків!

Пам'ятайте, що дотримання основних заходів безпеки та порад – запорука Вашого благополуччя!