Мешканцям Пісочинської громади щодо послуги «догляд вдома»

Дата: 01.02.2022 15:40

Відділенням по наданню соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю селищної ради надається соціальна послуга догляду вдома.

Послуга може надаватись постійно (для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з фізичними та/або сенсорними порушеннями III групи рухової активності - 1-2 рази на тиждень (за необхідності), IV групи рухової активності (5 ступінь індивідуальної потреби) - 2 рази на тиждень, IV групи рухової активності (6, 7 ступені індивідуальної потреби) - 3 рази на тиждень.

Кількість разів надання соціальної послуги догляду вдома може зменшуватись за бажанням (ініціативою) отримувача соціальної послуги.Строки надання соціальної послуги узгоджуються з отримувачем соціальної послуги та/або його законним представником з урахуванням визначеного ступеня індивідуальних потреб отримувача соціальної послуги.

З питань призначення послуги догляд вдома, а також з питань її оформлення звертатись за телефоном 742-73-61 (фахівці з соціальної роботи), завідувач відділення 096 369-53-45 або за адресою сел. Пісочин, пров. Транспортний, 2.