Шановні мешканці Пісочинської громади - учасники антитерористичної операції!

Дата: 01.02.2022 15:42

Інформуємо вас про те, що мешканці Пісочинської громади, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, із відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях у районі її проведення, члени їхніх сімей та членів сімей загиблих учасників бойових дій мають можливість безкоштовного відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області.

Згідно Порядку використання обласного бюджету для організації відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області, затвердженого Рішенням обласної ради від 21 грудня 2021 року № 336-VIII (ІХ сесія VIII заклику) бюджетні кошти спрямовуються санаторно-курортному закладу за відшкодування витрат за такими видами відпочинку направлених осіб:

• 14-денний відпочинок для учасників антитерористичної операції;

• короткотерміновий відпочинок (путівка вихідного дня) для учасників антитерористичної операції та членів їх сімей;

• короткотерміновий відпочинок (путівка вихідного дня) членів сімей загиблих учасників бойових дій.

До членів сімейних осіб належать:

- дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років);

- неповнолітні діти (до 18 років), якщо знаходяться під опікою або піклуванням особи та проживають разом з ним.

Для направлення на відпочинок необхідно звернутися до відділу соціального захисту з письмовою заявою, до якої додаються такі документи :

- копія паспорта громадянина України;

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- медичну довідку лікувальної установи щодо відсутності протипоказань для проходження відпочинку у санаторно-курортних закладах;

- копію документа про безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції чи здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, від відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях у районах її проведення.

Для відпочинку членів сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни додатково надається копія відповідного посвідчення.

За додатковою інформацією просимо звертатись за тел. : 742 73 61 Пісочинська селищна рада (смт Пісочин, пров. Транспортний, 2).