Привітання з Днем народження Алексаняна А.Я., депутата Пісочинської селищної ради

Дата: 02.02.2022 06:52

Вітаємо з Днем народження Алексаняна Армена Яшаєвича, депутата Пісочинської селищної ради, голову правління ПРАТ «Куряжський домобудівельний комплекс»!

Шановний Армене Яшаєвичу, прийміть наші щирі побажання міцного здоров`я, невичерпного оптимізму та життєвої наснаги у всіх Ваших справах і починаннях!

Ваша щира турбота про громаду, компетентність і мудрість, небайдужість та уважне ставлення до оточуючих викликають глибоку повагу та захоплення!

Зичимо щедрої долі  Вам і Вашим близьким, незрадливої удачі, натхнення та успіху у реалізації всіх планів, вірних друзів і надійних однодумців! Нехай у сімейному колі пануватимуть любов і злагода, добробут і процвітання, професійні звершення надихають на нові ідеї, життя щодня радує приємними подіями та щасливими митями!