Субсидії на житлово-комунальні послуги

Дата: 15.02.2022 11:28

Пісочинська селищна рада нагадує, що для отримання субсидії звернутися можна в один із зручних способів, які домогосподарства вибирають самостійно:

• звернутися до селищної ради або до Березівського чи Коротичанського старостинського округів,

• звернутися до органу соціального захисту населення шляхом відправлення документів через «Укрпошту»,

• онлайн на сайті Мінсоцполітики (потрібно мати електронні засоби ідентифікації).

Кабінет Міністрів вніс зміни до умов надання житлових субсидій найбільш незахищеним категоріям громадян.

Також набули право на отримання субсидії особи у таких випадках: якщо у власності є саморобний транспортний засіб або мотоцикл вартістю менше чотирьох мінімальних заробітних плат, яким менше 5 років; якщо відсутні доходи у зв’язку з перебуванням у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку (за висновком лікаря) та у разі придбання житла за рахунок коштів, виділених з державного чи місцевого бюджету.

Крім того, при визначенні права осіб на отримання житлової субсидії не враховуватимуться житлові приміщення, які розташовані у селищах міського типу, а також ті, на які оформлено заповіт.

Для кожної родини розмір субсидії розраховується індивідуально, враховуючи її склад та дохід.

За додатковою інформацією просимо звертатись за тел.:

- 742 73 61 відділ соціального захисту населення селищної ради (смт Пісочин, пров. Транспортний, 2) або до старостинських округів:

- 742-49-45 сел. Коротич, вул. Центральна, 47;

746-62-32 сел. Березівка, вул. Слобожанська, 21.