Проєкт «Територія спорту (інтеграція дітей з особливими освітніми потребами дітей дошкільного віку в освітньому процесі під час фізичного виховання)»

Дата: 21.02.2022 17:14

Проєктом «Територія спорту (інтеграція дітей з особливими освітніми потребами дітей дошкільного віку в освітньому процесі під час фізичного виховання)» передбачено за кошти обласного, місцевого бюджету, кошти конкурсанта (батьківська рада) та кошти партнера обладнати спортивну залу дитячого садка «Теремок».

В результаті реалізації проєкту зроблено поточний ремонт спортивної зали, придбано обладнання - шведська стінка, скалодром, драбина координаційна, килимок ортопедичний, масажна доріжка, гімнастичні м’ячі, фітболи та інші ігрові спортивні елементи.