Дата: 22.02.2022 09:43

В Пісочинській громаді реалізовано проєкт-переможець обласного конкурсу проектів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», що розроблено у співпраці з Південною міською радою. Проєкт «Співпраця громад для створення комплексу профілактично-діагностичних заходів по ранньому виявленню онкозахворювань у жінок» спрямований на створення комплексу профілактично-діагностичних заходів по ранньому виявленню онкозахворювань у жінок, а саме придбання мамографа та проведення інформаційної кампанії.

В рамках проєкту завдяки співфінансуванню Харківської обласної ради, Пісочинської селищної ради та Південної міської ради придбано мамографічне обладнання, яке наразі встановлено у приміщенні КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2 Харківського району» по по пров. Транспортному, 4 у селищі Пісочин. За електронним направленням від сімейного лікаря кожна жінка має можливість безкоштовно пройти відповідне обстеження.

Для підвищення поінформованості жінок проведено лекції лікаря-мамолога щодо факторів ризику виникнення злоякісних новоутворень та необхідність проходження профілактичних медичних оглядів, на яку завітали жінки громади. Так, 15 вересня у рамках договору про співпрацю лекція проведена у конференц-залі Південної міської ради, а 17 вересня – у приміщенні Пісочинської селищної ради.

Дорогі жінки, дбайте про своє здоров`я - своєчасно звертайтеся до лікаря! В свою чергу керівництво селищної ради та Центру первинної медичної допомоги створює всі умови для надання якісної медичної допомоги жителям громади.