УВАГА! ВАЖЛИВО!

Дата: 24.02.2022 16:53

Шановна громадо!

З метою доведення до населення оперативної та достовірної інформації про небезпеку,  у випадку отримання повідомлення щодо повітряної тривоги або іншої загрози інформація буде розміщена на офіційних джерелах Пісочинської селищної ради.

У свою чергу поліцейські офіцери громади сповіщатимуть населення за допомогою сирен і гучномовців.

Якщо ви почули сирену або прочитали повідомлення щодо загрози – ви повинні залишить житлове приміщення, сховатися у підготовленому підвалі або найближчому укритті.

Попередьте про небезпеку сусідів. Надайте допомогу людям похилого віку і дітям. Без крайньої необхідності не залишайте безпечного місця перебування. Проявляйте надзвичайну обережність і не піддавайтеся паніці.