Наша громада завжди була і буде дружною, гарною, охайною та комфортною - Пісочинський селищний голова Олег Чернобай

Дата: 06.04.2022 23:25

Продовжуємо підтримувати населення громади:

- надаємо адресну допомогу одиноким пенсіонерам та мешканцям у скруті;

- безкоштовно надаємо дитяче харчування та підгузки для родин із маленькими дітьми;

- для малечі, яка вимушена ховатися в укриттях, роздали апельсини- невеличкий вітамінний заряд;

- майже щоденно роздаємо продукти харчування для нужденних в різних куточках громади;

- безкоштовну одежу щоденно видаємо малозабезпеченим родинам та внутрішньо переміщеним мешканцям (у приміщенні Пісочинського ліцею «Джерело»)

Вдячний всім підприємцям, які працюють та дають змогу всім мешканцям купувати продукти харчування та засоби першої необхідності!

Вдячний керівництву Харківської обласної військової адміністрації та Харківській районній військовій адміністрації за надану гуманітарну допомогу у вигляді курятини.

Особлива подяка волонтерам, які щоденно працюють для людей та допомагають у цей нелегкий час!

Також звертаюсь до вас із проханням! Давайте допомогати один одному та нашій громаді! Прошу всіх по можливості виходити та прибирати біля своїх домівок! Щоденно комунальні служби громади працюють задля привабливого вигляду населених пунктів, але разом, ми це зможемо зробити значно швидше!

Наша громада завжди була і буде гарною, охайною та комфортною! Все буде Україна!