ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІШЕНИХ ОСІБ

Дата: 18.07.2022 16:06

19 липня ПРОДОВЖУЄМО видачу продовольчих пакетів для ВПО (зареєстрованих у Пісочинській громаді)

з ОКУПОВАНИХ та ДЕОКУПОВАНИХ населених пунктів Харківської обл.: Лозівська, Золочівська, Куп'янська, Дергачівська, Балакліївська, Ліпецька, Циркунівська, Вільхівська, Борівська, Ізюмська, Роганська, Старосалтівська, Печенізька, Чугуївська громади та з районів м. Харків, які найбільше постраждали від обстрілів (Немишлянський, Індустріальний, Московський, Київський, Шевченківський райони міста), ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Наявність офіційної довідки про реєстрацію статусу ВПО на території Пісочинської громади ОБОВ'ЯЗКОВА!

ВПО, які мешкають у санаторію «Роща» допомогу НЕ ОТРИМУЮТЬ, так як забезпечені безоплатним проживанням та триразовим БЕЗКОШТОВНИМ харчуванням.

Набор можна отримати на 1 особу від 18 років одноразово!

Місце видачі: Пісочин, пров Шевченка 23

Час видачі: 9:00-13:00

При собі обов’язково мати оригінал довідки ВПО (або у додатоку «Дія»), оригінал паспорта!