Місцева пожежна команда Пісочинської селищної ради отримала гуманітарну допомогу

Дата: 04.08.2022 22:49

04 липня 2022 року перший заступник начальника Харківської районної військової адміністрації Володимиром Усовим разом із начальником Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області Артемом Астаховим передали 80 комплектів форми для рятувальників місцевої пожежної команди Пісочинської громади від колег з Гамбурга міста Ганштедта.

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай висловив слова вдячності всім, хто турбується про жителів Пісочинської громади. Він зазначив: «Надані комплекти для рятувальників сьогодні вкрай необхідні для того, щоб уберегти їх від небезпеки під час виконання професійних обов’язків та для того, щоб працівники з надзвичайних ситуацій з легкістю продовжували ліквідовувати наслідки ворожої агресії задля відновлення життєдіяльності українського народу!»

Німецькі колеги-пожежники особисто доправили гуманітарний вантаж до волонтерського хабу HelpUA в Любліні, а вже звідти «Нова Пошта» безкоштовно перевезла його в Україну.

Дякуємо Юлії Клименюк та Євгену Духовичу за логістику допомоги! Вдячні побратимам міста Ганштедту, німецьким пожежникам та керівництву «Нової Пошти».

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНО!