ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЗАБЕГАЙЛО О.С., ЗАСТУПНИКА ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА КНП ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"

Дата: 11.08.2022 11:02

Пісочинська селищна рада вітає з Днем народження Забегайло Оксану Сергіївну, заступника генерального директора КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2 Харківського району»!

Шановна Оксано Сергіївно, прийміть наші щирі побажання мирного неба, душевної рівноваги, міцного здоров`я та невичерпної енергії у всіх справах і починаннях! Хай тепло та затишок у сімейному колі, підтримка та розуміння близьких допомагають подолати всі проблеми та незгоди, надихають на нові перемоги, дають сили на нові досягнення.

Бажаємо лише приємних звісток і подій у житті, щастя, родинного благополуччя, достатку! Хай всі мрії збуваються, а работа завжди дарує задоволення!