УВАГА! ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВПО!

Дата: 01.10.2022 17:50

02 ЖОВТНЯ ВИДАЄМО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ –  ПРОДОВОЛЬЧІ НАБОРИ ВІД МІЖНАРОДНОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ WORLD CENTRAL KITCHEN:

- ВПО, що мають офіційну прописку в м. Харкові та наразі зареєстровані як внутрішньо переміщені особи на території Пісочинської громади, ЯКІ РАНІШЕ НЕ ОТРИМУВАЛИ НАБОРИ ВІД WCK;

- ВПЕРШЕ ТА ПОВТОРНО (ЯКІ НЕ ОТРИМУВАЛИ СЬОГОДНІ) ВПО з деокупованих громад Харківської області, з окупованих громад Харківської, Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької областей, з громад Харківської області, які знаходяться найближче до лінії фронту: Циркунівська, Липецька, Дергачівська, Куп'янська, Лозівська, Ізюмська, Печенізька, Чугуївська, Вільхівська, Балаклійська, Барвінківська, Борівська, Вовчанська, Старосалтівська, Золочівська, Малинівська, Чкалівська.

Для ВПО з офіційною пропискою в м. Харків буде організовано окреме місце видачі! Уважно читаємо таблички!

МІСЦЕ ВИДАЧІ: Пісочин, пров. Шевченка, 23.

ЧАС ВИДАЧІ: З 9 до 14:00

З собою мати оригінали документів – паспорт, довідка ВПО (паперові або в Дії)!

ВИДАЄТЬСЯ 1 НАБІР НА РОДИНУ!